Jablonné nad Orlicí – 22. 3. 2014

Jsou to po novém roce první závody, kde si mohou naši závodníci vyzkoušet, co natrénovali. Závodů se účastní: Iva Holomková, Tomáš a Jakub Dostálovi, Jakub Haljuk a Jan Heblt. Výprava odjíždí kolem půl osmé ráno. Starší a zkušenější závodníci se účastní ligy družstev.

Jako každé závody i zde se začíná soutěží kata. Pořadatelé zkoušejí nový systém soutěže a hned se objevují nějaké chybičky. Bohužel však v náš neprospěch, poškozený byl Tomáš Dostál. Nakonec se v soutěži kata umístil na medailové pozici jen Jakub Haljuk – vybojoval bronzovou medaili.

V soutěžích kumite to bylo již veselejší, Tomáš si vybojoval kov nejcennější. Jeho starší bratr Jakub obsadil místo druhé. Podobný osud potkal i Ivu, která ve finálovém zápase své soupeřce podlehla a skončila tak druhá. V rámci všech zmatků pořadatelů a za přispění nepozornosti nenastoupil Honzik do své kategorie, což znamenalo vyřazení ze závodů. Další plánované závody pro tuto skupinku závodníků se budou konat 12. 4. 2014 ve Vamberku. Doufáme, že tentokrát vše proběhne hladce.

Speak Your Mind

*