MČR Seniorů a finále ligy družstev Ústí nad Labem – 29. 3. 2014

Z našeho oddílu jsou nominována dvě děvčata: Veronika Jandová a Jana Švecová. Na finále ligy družstev jede dále Anna Kašparová a do dívčího týmu se připojila také Lenka Jůzová z oddílu Karatedo Němčice. Odjezd je naplánován na 6:15 hod. Hlavní soutěž toho dne je MČR, až poté bude uzavřena soutěž družstev.

Po příjezdu na místo a nezbytné prezentaci zbyl i čas na besedu se závodníky z Liberce. Trochu se rozptýlit a pak už bylo potřeba se připravit na soutěž. Veronika soutěžila ve dvou kategoriích – 68 kg a bez rozdílu hmotnosti (BRH). Ve své kategorii obsadila druhé místo. Ve finálovém zápase se setkala se Zuzkou Teufelovou a štěstí se přiklonilo více na stranu Zuzky. Veronika si tak z Mistrovství republiky odváží stříbrnou medaili. V BRH se Veronika do finálových bojů již nezapojila. Jana soutěžila v nejlehčí váhové kategorii, ve které obsadila první místo a stala se tak mistryní republiky.

Do soutěží ligy družstev děvčata nastoupila celkem unavená. Veronika s Lenkou Jůzovou a Radkou Krejčovou ze Spartaku Hradec Králové soutěžili za Spartak Hradec Králové. Radku nahradila její kolegyně Eva Lálová. Po několika zápasech v celkovém souhrnu všech tří kol v kategorii ženy obsadily třetí místo. Anička soutěžila za tým Spartak Hradec Králové a se svojí spolubojovnicí obsadily v kategorii dorostu krásné druhé místo. Další větší závody nás čekají ke konci dubna, bude to GPX Hradec Králové.

Speak Your Mind

*