Nábor

Nábor karate pro všechny věkové kategorie

Tradičně v září  otevíráme náš oddíl novým zájemcům o cvičení karate. Naučíme vás tradiční okinawské bojové umění a ukážeme vám, jak ho aplikovat v reálné sebeobraně i na sportovních soutěžích.

Cesta malého bojovníka (6-11 let)

Kdy:  Pondělí 15:30 – 17:00
Kde: Sportovní hala TJ Jiskra Litomyšl u zimního stadionu
Přečtěte si více o Cestě malého bojovníka.

Bezmála 5 desítek dětí se vydaly na svoji Cestu malého bojovníka v předchozích 5 letech. Přidejte se k nim.

Nábor pro věkové skupiny 12-16 a 17+ let:

Kdy: Úvodní trénink se uskuteční v Pondělí 7. září od 17:30
Kde: Tělocvična II. Základní školy – nad školní jídelnou
Cena: 950 Kč za půl roku

Nábor nových členů (žen, dívek, mužů, chlapců a dětí) do našeho oddílu KARATE Litomyšl probíhá vždy v září až říjnu.

Podrobnosti o připravovaném náboru najdete vždy v informační skříňce našeho oddílu (na náměstí v podloubí u sochy B. Smetany), na těchto internetových stránkách, v místním tisku (Lilie a TRS) a na plakátech. Případně se můžete domluvit s některým z trenérů přímo na tréninku (viz tréninky), nebo telefonicky (viz kontakty).

Proč začít s cvičením karate?

Samozřejmě těch důvodů je mnoho a záleží na individuálním přístupu každého z nás a proto se budu snažit vyjmenovat pouze ty všeobecné.

  • U dětí a dospívající mládeže je to především zdravé a účelné využití volného času, kde u většiny dětí převládají sedavé způsoby zábavy u počítačů, televizí a různých her, nehledě k tomu, že nemají čas holdovat jiným nezdravým způsobům zábavy jako drogy, cigarety a alkohol.
  • U dospělých i dětí je to možnost celoročního zdravého pohybu a tím shazování přebytečných kilogramů.
  • Posilování fyzické kondice a celkové odolnosti organizmu. U slabších jedinců zvýšení sebevědomí a zvláště u dívek a žen snadnější řešení v nenadálých situacích při obtěžování nejrůznějšího druhu.
  • V současné době má náš oddíl karate více jak dvacetiletou tradici, je veden kvalifikovanými trenéry II. a III. třídy, má vyhovující cvičební prostory s možností využívání tatami (pružná žíněnka – zápasiště) a v létě pořádá pro své členy letní týdenní soustředění pod vedením jednoho z nejlepších karatistů ČR mistra Koloce

Přijďte a zkuste si trénink nezávazně sami

Každý z vás si může v průběhu září a října přijít nezávazně zacvičit karate na trénink nového náboru do sportovní haly Jiskry Litomyšl. Stačí Vám k tomu pouze cvičební úbor – triko, dlouhé tepláky a chuť něco pro sebe udělat. Závazná přihláška a náborový poplatek se vybírají od začátku října.

Pro bližší informace zavolejte trenérům:

  • Petr Janda – 732 163 054
  • Jiří Smékal – 736 681 886

Nebo vyplňte a odešlete tento formulář a my se vám ozveme.

Jméno

E-mail

Telefon (nepovinné)

Dotaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *