Zámecko hradební noc

Náš oddíl pořádal 1. 9. 2012 na litomyšlském zámku ukázky karate v rámci Zámecko hradební noci.

Po návratu ze soustředění na Budislavi jsme se okamžitě pustili do příprav prezentace našeho oddílu. Mnoho času na přípravu nám věru nezbývalo, měli jsme na vše pouhé tři tréninky.

Přesto jsme vše stihli včas nacvičit a akce se vydařila.

Náš oddíl patří pod TJ Jiskra Litomyšl, ale též i pod Dům dětí a mládeže Litomyšl. Za podpory DDM nám byl zajištěn prostor na zámku Litomyšl, kde se prezentace karate konala.

Naše první vize byla taková, že se uskuteční tři ukázky: v 11:30 hod., dále v 14:00 hod. a poslední v 15:30 hod. Ve volném čase si naši svěřenci ještě pilovali některé nedostatky pro vystoupení a ostatní se poté věnovali potenciálním zájemcům o tento sport.

Nakonec bylo vše úplně jinak. Program jsme museli přizpůsobit přicházejícím divákům.

Rada starších rozhodla, že se ukázky budou konat každých třicet minut.

Ze začátku to byla docela sranda, všechno šlo jako po drátku. Jak jsme se ale přibližovali k 10 ukázce, byla únava patrná na všech cvičencích. Před poslední ukázkou, která proběhla v 16:00 hod., jsme si už raději nechali hodinovou pauzu.

Chtěl bych poděkovat všem cvičencům, jmenovitě od nejmladších až po tým, který jim připravoval hudbu a ostatní dopomoc: Tomáš Dostál, Jakub Haljuk, Bára Minářová, Jakub Dostál, Dušan Balog, Marek Dostál, Veronika Jandová, Fedor Haljuk, Martin Šauer, Josef Smékal a další dospělí z našeho oddílu.

Speak Your Mind

*